Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych


Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w samej rzeczy niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich poszukujących zawodowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez https://medpolonia.com.pl Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, które w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.

Tagi dla artykułu

usługi